Skip to the content

Ponovitev finala Pokala Kranja Pallavolo Padova : Fino Kaposvar

Prenos v živo

Prijava

logo mainlogo darklogo light
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
      • lestvice po ligah
      • celoten spored in izidi
      • ekipe državnega prvenstva
    • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Vstopnice
logo main
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
      • lestvice po ligah
      • celoten spored in izidi
      • ekipe državnega prvenstva
    • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Vstopnice
logo main
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
      • lestvice po ligah
      • celoten spored in izidi
      • ekipe državnega prvenstva
    • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Domov25/261B skupina redni del: odbojkarji1. krog 1BTriglav Kranj II
  • Izidi
  • Lestvica
  • Igralci

Izidi

7/3/26
: : 1 : 3
Triglav Kranj II
Športna dvorana Planina, Kranj
Ljubljana Volley
28/2/26
: : 2 : 3
Črnuče
Dvorana Maksa Pečarja, Črnuče
Triglav Kranj II
21/2/26
3 : : 0
Triglav Kranj II
Športna dvorana Planina, Kranj
Šoštanj Topolšica
14/2/26
: : 3 : 0
Hoče
Večnamenska športna dvorana Hoče, Hoče
Triglav Kranj II
6/2/26
: : 3 : 1
Triglav Kranj II
Športna dvorana Planina, Kranj
KEKOOprema Žužemberk
4/2/26
: : 3 : 0
SIP Šempeter
Športna dvorana OŠ Šempeter v Savinjski dolini
Triglav Kranj II
24/1/26
: : 3 : 0
Špan Brezovica
Balon, Brezovica
Triglav Kranj II
16/1/26
3 : 1
KEKOOprema Žužemberk
Športna dvorana OŠ Žužemberk
Triglav Kranj II
13/1/26
1 : 3
Triglav Kranj II
Športna dvorana Planina, Kranj
Hoče

Prva B liga 25/26

PozEkipaTOČKZMAGEPORAZINIZI KOLIČNIKTOČKE KOLIČNIKODIGRANIH
1Span brezovicaŠpan Brezovica551923.4121.21021
2CrnuceČrnuče431471.6061.11121
3Odbojkarski klub hoceHoče401561.2250.94921
4Ljubljana VolleyLjubljana Volley3311101.0000.97021
5Sip SempeterSIP Šempeter3210111.1181.00021
6Sostanj TopolsicaŠoštanj Topolšica288130.7830.89221
7Odbojkarski klub zuzemberkKEKOOprema Žužemberk124170.3390.83521
8Merkur Triglav KranjTriglav Kranj II93180.3160.83921
2 Kiphut Nejc
3 Snedec Amadej
4 Primšar Miha
6 Kalan Filip
7 Fajfar Matic
8 Mohar Andrej Aleš
13 Verbič Robert
18 Stenovec Jaka
21 Nograšek Nejc
32 Lačen Mark
36 Bevk Rok
36 Mavrič – Žikić Sergej
183 Karničar Kristjan
193 Kurat Arne

Sponsor

TV odbojka

komentarji in prenosi odbojke ter odbojke na mivki v živo.

ZADNJI KOMENTARJI

fuzinar-alpacem-enajsti-krog
Postava kroga
21/12/25
Začetna postava enajstega kroga: Sportklub prva odbojkarska liga: odbojkarji
Kosmina in Koncilja za Krko blokirata Omana iz Calcit Volley. Foto: Krka.
Postava kroga
14/12/25
Začetna postava desetega kroga
Crtomir Bosnjak foto Jan Ursic
Postava kroga
8/12/25
Začetna postava devetega kroga
ach volley toncek.stern korektor kroga december tretji 2025
Postava kroga
4/12/25
Začetna postava osmega kroga

ZADNJI POSNETKI

Pallavolo Padova : Fino Kaposvar | finale moški | Pokal Kranja | NE, 27. 9.
Črnuče : Triglav Kranj
(1B DOL, dvanajsti krog)
https://www.youtube.com/watch?v=8LCpexRp62Q
Črnuče : Calcit Volley
(Pokal Slovenije, osmina finala)

© 2026 TV odbojka | stik: mag. mag. Marko Savić | m: 041 730 882 | e: marko@savic.cc

Pogoji rabe

Pravilnik o zasebnosti

Piškotki

w

TV odbojka

Spletna postaja dvoranske odbojke in odbojke na mivki.

Vzpostavljamo medijsko pokritost tako za športne panožne zveze, športna društva in klube kot tudi za organizatorje tekmovanj.

Spremljamo, vodimo tekmovanja in komentiramo na državnih ter mednarodnih tekmovanjih v odbojki in odbojki na mivki za članske ter mladinske kategorije.