Skip to the content

Ponovitev finala Pokala Kranja Pallavolo Padova : Fino Kaposvar

Prenos v živo

Prijava

logo mainlogo darklogo light
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • superliga | prva liga | druga liga vzhod | druga liga zahod | odbojkarji | s. 26/27
      • lestvice
      • spored in izidi
    • Arhiv
      • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
        • lestvice po ligah
        • spored in izidi
        • ekipe državnega prvenstva
      • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Vstopnice
logo main
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • superliga | prva liga | druga liga vzhod | druga liga zahod | odbojkarji | s. 26/27
      • lestvice
      • spored in izidi
    • Arhiv
      • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
        • lestvice po ligah
        • spored in izidi
        • ekipe državnega prvenstva
      • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Vstopnice
logo main
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • superliga | prva liga | druga liga vzhod | druga liga zahod | odbojkarji | s. 26/27
      • lestvice
      • spored in izidi
    • Arhiv
      • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
        • lestvice po ligah
        • spored in izidi
        • ekipe državnega prvenstva
      • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Domov25/261B skupina redni del: odbojkarji1. krog 1BŠoštanj Topolšica
  • Izidi
  • Lestvica
  • Igralci

Izidi

7/3/26
: : 3 : 0
Šoštanj Topolšica
Športna dvorana Šoštanj
SIP Šempeter
1/3/26
: : 1 : 3
Ljubljana Volley
Dvorana Krim, Ljubljana
Šoštanj Topolšica
21/2/26
3 : : 0
Triglav Kranj II
Športna dvorana Planina, Kranj
Šoštanj Topolšica
12/2/26
: : 3 : 0
Šoštanj Topolšica
Športna dvorana Šoštanj
KEKOOprema Žužemberk
7/2/26
: : 3 : 0
Špan Brezovica
Balon, Brezovica
Šoštanj Topolšica
4/2/26
: : 2 : 3
Šoštanj Topolšica
Športna dvorana Šoštanj
Črnuče
24/1/26
3 : 0 : 3 : 0
Hoče
Večnamenska športna dvorana Hoče, Hoče
Šoštanj Topolšica
17/1/26
3 : 2
Črnuče
Dvorana Maksa Pečarja, Črnuče
Šoštanj Topolšica
10/1/26
1 : 3
Šoštanj Topolšica
Športna dvorana Šoštanj
Špan Brezovica

Prva B liga 25/26

PozEkipaTOČKZMAGEPORAZINIZI KOLIČNIKTOČKE KOLIČNIKODIGRANIH
1Span brezovicaŠpan Brezovica551923.4121.21021
2CrnuceČrnuče431471.6061.11121
3Odbojkarski klub hoceHoče401561.2250.94921
4Ljubljana VolleyLjubljana Volley3311101.0000.97021
5Sip SempeterSIP Šempeter3210111.1181.00021
6Sostanj TopolsicaŠoštanj Topolšica288130.7830.89221
7Odbojkarski klub zuzemberkKEKOOprema Žužemberk124170.3390.83521
8Merkur Triglav KranjTriglav Kranj II93180.3160.83921
1 Martinc Davorin
4 Skaza Enej
5 Kugovnič Ožbej
6 Samec Aljaž
7 Hladin Markus Ažbe
10 Gabor Filip
12 Mazej Kristjan
13 Efremov Toše
14 Pergovnik Lucijan
15 Plankelj Marko
18 Cenić Andrija
24 Sternad David
28 Plaskan Maks
42 Pejić Gašper

Sponsor

TV odbojka

komentarji in prenosi odbojke ter odbojke na mivki v živo.

ZADNJI KOMENTARJI

fuzinar-alpacem-enajsti-krog
Postava kroga
21/12/25
Začetna postava enajstega kroga: Sportklub prva odbojkarska liga: odbojkarji
Kosmina in Koncilja za Krko blokirata Omana iz Calcit Volley. Foto: Krka.
Postava kroga
14/12/25
Začetna postava desetega kroga
Crtomir Bosnjak foto Jan Ursic
Postava kroga
8/12/25
Začetna postava devetega kroga
ach volley toncek.stern korektor kroga december tretji 2025
Postava kroga
4/12/25
Začetna postava osmega kroga

ZADNJI POSNETKI

Pallavolo Padova : Fino Kaposvar | finale moški | Pokal Kranja | NE, 27. 9.
Črnuče : Triglav Kranj
(1B DOL, dvanajsti krog)
https://www.youtube.com/watch?v=8LCpexRp62Q
Črnuče : Calcit Volley
(Pokal Slovenije, osmina finala)

© 2026 TV odbojka | stik: mag. mag. Marko Savić | m: 041 730 882 | e: marko@savic.cc

Pogoji rabe

Pravilnik o zasebnosti

Piškotki

w

TV odbojka

Spletna postaja dvoranske odbojke in odbojke na mivki.

Vzpostavljamo medijsko pokritost tako za športne panožne zveze, športna društva in klube kot tudi za organizatorje tekmovanj.

Spremljamo, vodimo tekmovanja in komentiramo na državnih ter mednarodnih tekmovanjih v odbojki in odbojki na mivki za članske ter mladinske kategorije.