Skip to the content

Ponovitev finala Pokala Kranja Pallavolo Padova : Fino Kaposvar

Prenos v živo

Prijava

logo mainlogo darklogo light
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • superliga | prva liga | druga liga vzhod | druga liga zahod | odbojkarji | s. 26/27
    • Arhiv
      • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
        • lestvice po ligah
        • celoten spored in izidi
        • ekipe državnega prvenstva
      • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Vstopnice
logo main
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • superliga | prva liga | druga liga vzhod | druga liga zahod | odbojkarji | s. 26/27
    • Arhiv
      • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
        • lestvice po ligah
        • celoten spored in izidi
        • ekipe državnega prvenstva
      • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Vstopnice
logo main
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • superliga | prva liga | druga liga vzhod | druga liga zahod | odbojkarji | s. 26/27
    • Arhiv
      • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
        • lestvice po ligah
        • celoten spored in izidi
        • ekipe državnega prvenstva
      • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Domov25/26Tretja državna odbojkarska liga: odbojkarji1. krog 3. DOLTriglav Kranj III
  • Izidi
  • Lestvica

Izidi

18/4/26
: : 3 : 1
Koper
Športna dvorana OŠ Antona Ukmarja Koper
Triglav Kranj III
11/4/26
0 : 3
Triglav Kranj III
Športna dvorana Planina, Kranj
Penca Celje
28/3/26
3 : 0
Ringer Žirovnica
Dvorana Pod stolom, Žirovnica
Triglav Kranj III
21/3/26
: : 0 : 3
Triglav Kranj III
Športna dvorana Planina, Kranj
Braslovče
14/3/26
: : 3 : 0
Križevci
Športna dvorana OŠ Križevci, Križevci pri Ljutomeru
Triglav Kranj III
6/3/26
: : 0 : 3
Triglav Kranj III
Športna dvorana Planina, Kranj
Črnuče III
13/2/26
: : 0 : 3
Triglav Kranj III
Športna dvorana Planina, Kranj
Ljutomer
7/2/26
: : 3 : 0
SEP Mokronog
Športna dvorana OŠ Mokronog
Triglav Kranj III
24/1/26
: : 1 : 3
TAB Mežica
Športna dvorana Mežica
Triglav Kranj III

Tretja državna odbojkarska liga 25/26

PozEkipaTOČKZMAGEPORAZINIZI KOLIČNIKTOČKE KOLIČNIKODIGRANIH
1Ringer ZirovnicaRinger Žirovnica481642.0771.13620
2Odbojkarski klub ljutomer (512 x 512 px)Ljutomer461642.0381.14420
3SEP mokronog logoSEP Mokronog441642.1741.18620
4Odbojkarski klub hoceHoče II421461.7501.13520
5Krizevci logoKriževci401281.8461.11420
6BraslovceBraslovče321191.1431.08020
7KoperKoper319110.9760.98820
8Celje logoPenca Celje227130.7670.91020
9CrnuceČrnuče III134160.4120.88620
10TAB MezicaTAB Mežica73170.2730.74720
11Merkur Triglav KranjTriglav Kranj III52180.1400.71620
Sponsor

TV odbojka

komentarji in prenosi odbojke ter odbojke na mivki v živo.

ZADNJI KOMENTARJI

fuzinar-alpacem-enajsti-krog
Postava kroga
21/12/25
Začetna postava enajstega kroga: Sportklub prva odbojkarska liga: odbojkarji
Kosmina in Koncilja za Krko blokirata Omana iz Calcit Volley. Foto: Krka.
Postava kroga
14/12/25
Začetna postava desetega kroga
Crtomir Bosnjak foto Jan Ursic
Postava kroga
8/12/25
Začetna postava devetega kroga
ach volley toncek.stern korektor kroga december tretji 2025
Postava kroga
4/12/25
Začetna postava osmega kroga

ZADNJI POSNETKI

Pallavolo Padova : Fino Kaposvar | finale moški | Pokal Kranja | NE, 27. 9.
Črnuče : Triglav Kranj
(1B DOL, dvanajsti krog)
https://www.youtube.com/watch?v=8LCpexRp62Q
Črnuče : Calcit Volley
(Pokal Slovenije, osmina finala)

© 2026 TV odbojka | stik: mag. mag. Marko Savić | m: 041 730 882 | e: marko@savic.cc

Pogoji rabe

Pravilnik o zasebnosti

Piškotki

w

TV odbojka

Spletna postaja dvoranske odbojke in odbojke na mivki.

Vzpostavljamo medijsko pokritost tako za športne panožne zveze, športna društva in klube kot tudi za organizatorje tekmovanj.

Spremljamo, vodimo tekmovanja in komentiramo na državnih ter mednarodnih tekmovanjih v odbojki in odbojki na mivki za članske ter mladinske kategorije.