Skip to the content

Ponovitev finala Pokala Kranja Pallavolo Padova : Fino Kaposvar

Prenos v živo

Prijava

logo mainlogo darklogo light
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
      • lestvice po ligah
      • celoten spored in izidi
      • ekipe državnega prvenstva
    • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Vstopnice
logo main
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
      • lestvice po ligah
      • celoten spored in izidi
      • ekipe državnega prvenstva
    • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Vstopnice
logo main
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
      • lestvice po ligah
      • celoten spored in izidi
      • ekipe državnega prvenstva
    • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Domov25/26Druga državna odbojkarska liga: odbojkarji1. krog 2. DOLKočevje
  • Izidi
  • Lestvica

Izidi

18/4/26
1 : 3
Kočevje
Športna dvorana OŠ Zbora odposlancev, Kočevje
Krka II
10/4/26
3 : 2
ATHOS Kostanjevica
Športna dvorana OŠ Jožeta Gorjupa, Kostanjevica na Krki
Kočevje
27/3/26
2 : 3
Kočevje
Športna dvorana OŠ Zbora odposlancev, Kočevje
i-Vent Maribor II
21/3/26
3 : 0
Korvolley Mislinja
Center za zdravje in šport, Mislinja
Kočevje
13/3/26
3 : 1
Črnuče mladi
Dvorana Maksa Pečarja, Črnuče
Kočevje
7/3/26
0 : 3
Kočevje
Športna dvorana OŠ Zbora odposlancev, Kočevje
Calcit Volley II
14/2/26
3 : 0
Lubnik
Dvorana OŠ Jele Janežiča, Škofja Loka
Kočevje
31/1/26
: : 2 : 3
Kočevje
Športna dvorana OŠ Zbora odposlancev, Kočevje
i-Vent Maribor II
23/1/26
3 : 0
ATHOS Kostanjevica
Športna dvorana OŠ Jožeta Gorjupa, Kostanjevica na Krki
Kočevje

Druga državna odbojkarska liga 25/26

PozEkipaTOČKZMAGEPORAZINIZI KOLIČNIKTOČKE KOLIČNIKODIGRANIH
1Calcit VolleyCalcit Volley II521743.7331.15821
2LubnikLubnik461561.9631.15121
3KrkaKrka II381381.3061.03021
4Ok athos kostanjevica LOGOATHOS Kostanjevica3010110.9070.97721
5I vent maribori-Vent Maribor II2911100.9070.99021
6Korvolley logoKorvolley Mislinja258130.7050.88421
7CrnuceČrnuče mladi166150.4620.88321
8Mok kocevje e1738871981500Kočevje164170.4530.90221
Sponsor

TV odbojka

komentarji in prenosi odbojke ter odbojke na mivki v živo.

ZADNJI KOMENTARJI

fuzinar-alpacem-enajsti-krog
Postava kroga
21/12/25
Začetna postava enajstega kroga: Sportklub prva odbojkarska liga: odbojkarji
Kosmina in Koncilja za Krko blokirata Omana iz Calcit Volley. Foto: Krka.
Postava kroga
14/12/25
Začetna postava desetega kroga
Crtomir Bosnjak foto Jan Ursic
Postava kroga
8/12/25
Začetna postava devetega kroga
ach volley toncek.stern korektor kroga december tretji 2025
Postava kroga
4/12/25
Začetna postava osmega kroga

ZADNJI POSNETKI

Pallavolo Padova : Fino Kaposvar | finale moški | Pokal Kranja | NE, 27. 9.
Črnuče : Triglav Kranj
(1B DOL, dvanajsti krog)
https://www.youtube.com/watch?v=8LCpexRp62Q
Črnuče : Calcit Volley
(Pokal Slovenije, osmina finala)

© 2026 TV odbojka | stik: mag. mag. Marko Savić | m: 041 730 882 | e: marko@savic.cc

Pogoji rabe

Pravilnik o zasebnosti

Piškotki

w

TV odbojka

Spletna postaja dvoranske odbojke in odbojke na mivki.

Vzpostavljamo medijsko pokritost tako za športne panožne zveze, športna društva in klube kot tudi za organizatorje tekmovanj.

Spremljamo, vodimo tekmovanja in komentiramo na državnih ter mednarodnih tekmovanjih v odbojki in odbojki na mivki za članske ter mladinske kategorije.