Skip to the content

Ponovitev finala Pokala Kranja Pallavolo Padova : Fino Kaposvar

Prenos v živo

Prijava

logo mainlogo darklogo light
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • superliga | prva liga | druga liga vzhod | druga liga zahod | odbojkarji | s. 26/27
    • Arhiv
      • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
        • lestvice po ligah
        • celoten spored in izidi
        • ekipe državnega prvenstva
      • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Vstopnice
logo main
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • superliga | prva liga | druga liga vzhod | druga liga zahod | odbojkarji | s. 26/27
    • Arhiv
      • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
        • lestvice po ligah
        • celoten spored in izidi
        • ekipe državnega prvenstva
      • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Vstopnice
logo main
  • domov
  • komentarji
  • TV odbojka
    • superliga | prva liga | druga liga vzhod | druga liga zahod | odbojkarji | s. 26/27
    • Arhiv
      • prva A | prva B | druga | tretja liga | odbojkarji | s. 25/26
        • lestvice po ligah
        • celoten spored in izidi
        • ekipe državnega prvenstva
      • pokal slovenije odbojkarji sezona 25/26
  • SlovenščinaSlovenščina
  • English (US)English (US)
Domov25/261B skupina redni del: odbojkarji1. krog 1BSIP Šempeter
  • Izidi
  • Lestvica
  • Igralci

Izidi

7/3/26
: : 3 : 0
Šoštanj Topolšica
Športna dvorana Šoštanj
SIP Šempeter
4/3/26
: : 3 : 0
SIP Šempeter
Športna dvorana OŠ Šempeter v Savinjski dolini
KEKOOprema Žužemberk
21/2/26
: : 3 : 0
Špan Brezovica
Balon, Brezovica
SIP Šempeter
14/2/26
: : 2 : 3
SIP Šempeter
Športna dvorana OŠ Šempeter v Savinjski dolini
Črnuče
7/2/26
: : 3 : 1
Hoče
Večnamenska športna dvorana Hoče, Hoče
SIP Šempeter
4/2/26
: : 3 : 0
SIP Šempeter
Športna dvorana OŠ Šempeter v Savinjski dolini
Triglav Kranj II
25/1/26
3 : 0
SIP Šempeter
Športna dvorana OŠ Šempeter v Savinjski dolini
Ljubljana Volley
17/1/26
3 : 2
Hoče
Večnamenska športna dvorana Hoče
SIP Šempeter
9/1/26
0 : 3
Črnuče
Dvorana Maksa Pečarja, Črnuče
SIP Šempeter

Prva B liga 25/26

PozEkipaTOČKZMAGEPORAZINIZI KOLIČNIKTOČKE KOLIČNIKODIGRANIH
1Span brezovicaŠpan Brezovica551923.4121.21021
2CrnuceČrnuče431471.6061.11121
3Odbojkarski klub hoceHoče401561.2250.94921
4Ljubljana VolleyLjubljana Volley3311101.0000.97021
5Sip SempeterSIP Šempeter3210111.1181.00021
6Sostanj TopolsicaŠoštanj Topolšica288130.7830.89221
7Odbojkarski klub zuzemberkKEKOOprema Žužemberk124170.3390.83521
8Merkur Triglav KranjTriglav Kranj II93180.3160.83921
1 Kosanc Miha
2 Cestnik Svetina Gal
3 Košenina Teo
4 Senčič Rok
5 Sternad Nejc
6 Muhovic Žan
7 Senčič Matevž
8 Špes Podbregar Filip
9 Matko Tim
10 Jost Maks
11 Ramšak Vid
15 Kurent Mark
22 Jurčenko Jon
53 Pšaker Žak

Sponsor

TV odbojka

komentarji in prenosi odbojke ter odbojke na mivki v živo.

ZADNJI KOMENTARJI

fuzinar-alpacem-enajsti-krog
Postava kroga
21/12/25
Začetna postava enajstega kroga: Sportklub prva odbojkarska liga: odbojkarji
Kosmina in Koncilja za Krko blokirata Omana iz Calcit Volley. Foto: Krka.
Postava kroga
14/12/25
Začetna postava desetega kroga
Crtomir Bosnjak foto Jan Ursic
Postava kroga
8/12/25
Začetna postava devetega kroga
ach volley toncek.stern korektor kroga december tretji 2025
Postava kroga
4/12/25
Začetna postava osmega kroga

ZADNJI POSNETKI

Pallavolo Padova : Fino Kaposvar | finale moški | Pokal Kranja | NE, 27. 9.
Črnuče : Triglav Kranj
(1B DOL, dvanajsti krog)
https://www.youtube.com/watch?v=8LCpexRp62Q
Črnuče : Calcit Volley
(Pokal Slovenije, osmina finala)

© 2026 TV odbojka | stik: mag. mag. Marko Savić | m: 041 730 882 | e: marko@savic.cc

Pogoji rabe

Pravilnik o zasebnosti

Piškotki

w

TV odbojka

Spletna postaja dvoranske odbojke in odbojke na mivki.

Vzpostavljamo medijsko pokritost tako za športne panožne zveze, športna društva in klube kot tudi za organizatorje tekmovanj.

Spremljamo, vodimo tekmovanja in komentiramo na državnih ter mednarodnih tekmovanjih v odbojki in odbojki na mivki za članske ter mladinske kategorije.